jak to działa

Dla Kogo ?

WIZYTOWKA360 została stworzona z myślą o właścicielach obiektów turystycznych, którzy nie posiadają lub mają nieaktualne strony www swoich miejsc. Wielu z nich prezentuje swój obiekt poprzez fanpage, który, aby był skuteczny, wymaga poświęcenia czasu oraz ciągłych aktualizacji. Treści tam umieszczane widoczne są dla klienta zazwyczaj tylko przez krótką chwilę.

Dlatego właśnie powstała WIZYTOWKA360.pl

Daje ona możliwość utworzenia strony prezentującej obiekt oraz zawierającej wszystkie potrzebne treści, takie jak; lokalizację, galerie zdjęć, dane kontaktowe oraz możliwość rezerwacji poprzez odnośniki do zewnętrznych stron takich jak nocowanie.pl czy booking.com.

Jak to działa?

Podstawą do utworzenia WIZYTÓWKI jest wykonany przez nas spacer wirtualny po obiekcie. Daje on podstawę do umieszczenia na nim wszystkich dodatkowych elementów potrzebnych do pełnego przedstawienia obiektu klientowi, z możliwością podjęcia przez niego działań prowadzących do skorzystania z oferty.

Tak utworzoną prezentację, ze spersonalizowanym wyglądem, umieszczamy na stronie dedykowanej danemu obiektowi,

Od tej pory, obiekt otrzymuje swoje stałe miejsce w sieci pod adresem składającym się z jego nazwy oraz domeny wizytowka360   np.  Jasny_Hotel.wizytowka360.pl

Zaletą utworzenia spaceru wirtualnego, jest możliwość wykorzystania go na wielu polach, włączając w to umieszczenie obiektu na GoogleStreetView. Dzięki temu będzie on widoczny na platformie najczęściej wybieranej przez osoby „przeszukujące” dane miejsce.

Wygląd wizytówki jest opracowany oddzielnie na komputery i na urządzenia mobilne.

Ile to kosztuje?

Na koszt powstania WIZYTÓWKI Twojego obiektu składa się:

  • wykonanie spaceru wirtualnego po obiekcie*   
  • opłata roczna za hosting strony 199 zł. (pierwszy rok GRATIS!)

W cenie utrzymania strony jest dwukrotna aktualizacja treści – takich jak podmiana materiałów multimedialnych, zmiana danych teleadresowych itp. (nie dotyczy wykonywania zdjęć, filmów itp.)

 * klient oprócz wizytówki360 otrzymuje również  spacer w formie danych umożliwiających jego publikacje na innych stronach www, jako program działający offline na PC i Mac. Zgodny z urządzeniami do prezentowania rzeczywistości wirtualnej jak okulary i gogle VR.

Ważny bez względu na wykupiony hosting. 

 

Masz Pytania?

napisz

kontakt@wizytowka360.pl

zadzwoń

668 745 237